Aizslietņi


 

Cenšoties aizsargāt cilvēku privātumu slimnieku apskašu laikā, dienas higiēnas procedūras un manipulācijas palātās, nevar iztikt bez aizsargsienu un aizkaru (aizslietņu) lietošanas. Piedāvājam vācu ražotāja Ropimex® teleskopiskos, salokāmos, aizsargaizslietņus ar mazu svaru. Šie augstas kvalitātes izstrādājumi ir stingri un viegli, jo izgatavoti no anodēta alumīnija un stikla šķiedras sastiprinātas plastmasas. Anodētais alumīnijs palielina izturību pret koroziju un nodilšanu, kā arī garantē ilgu aizslietņa kalpošanas laiku. Aizslietni ir ērti lietot, uzraudzīt un dezinficēt. Ropimex® - estētiska izskata, ērts lietošanai, moderns aizslietnis ar īpašām funkcijām. 

Ropimex® aizslietņi atbilst augstākajiem drošības standartiem. Teleskopiskie aizskaru turētāji, ieskaitot arī mobilos aizslietņus, ir marķēti ar GS zīmi, tā ir Vācijas tehniskās kontroles valdes (German Technical Control Board (TÜV)) piešķirts marķējums, kas apliecina, ka izstrādājums ir testēts un atbilst tam izvirzāmajām drošības prasībām.

Ropimex® aizslietņa aizkari izgatavojami no augstākās kvalitātes audumiem CHEK, Trevira CS, Cleanique. Audumi ir nedegoši, antibakteriāli, viegli tīrāmi un dezinficējami.